Šiuo metu: 2024-05-08, 03:10 | Sveikas atvykęs Svečias

...

Main » 2009 » Gruodis » 7 » Lietuviai užsienyje: Dar vieną nesėkmių diena "lietuviškoms" komandoms
16:08
Lietuviai užsienyje: Dar vieną nesėkmių diena "lietuviškoms" komandoms

Sekmadienį užsienyje "lietuviškų" komandų nesėkmės tęsėsi.  Pralaimėjimus patyrė dėl išlikimo kovojantys klubai su mūsiškiais - Tomo Danilevičiaus ekipa Italijoje, Aurelijaus Skarbaliaus auklėtiniai Danijoje, abu lietuvius turintys Ukrainos čempionato ir Vokietijos 3 lygos autsaideriai. Dar vieną nesėkmę be lietuvių turėjo pripažinti ir Edinburgo "Hearts" Škotijoje.

Pergale ir pakilimu į ketvirtą vietą Graikijoje džiaugėsi Deividas Česnauskis, o Manto Samusiovo komanda Ukrainoje šventė dramatišką pergalę.

Italijos "Serie A", 15 turas

"Livorno" 0 - 2 Veronos "Chievo"

12 minutę "Chievo" išsiveržė į priekį, o 25 min. šeimininkų kapitonas Cristiano Lucarelli buvo pašalintas iš aikštės. Po trijų minučių "Livorno" strategas metė į aikštę Tomą Danilevičių. Tačiau be vieno žaidėjo "Chievo" dominavo aikštėje ir po pertraukos įmušė dar vieną įvartį. "Livorno" po šios nesėkmės turnyro lentelėje ir toliau lenkia tik dvi ekipas.

Graikijos "Superlyga", 13 turas

Herakliono "Ergotelis" 1 - 0 "Kavala"

Vienintelį mačo įvartį 24 minutę įmušė latvis Maris Verpakovskis. "Ergotelis" saugas Deividas Česnauskis žaidė visas rungtynes ir sudalyvavo rezultatyvioje atakoje. Herakliono komanda su 21 tašku dalijasi 4-5 vietas ir jau tik trimis taškais atsilieka nuo Salonikų PAOK.

Škotijos "Premier" lyga, 14 turas

"Hamilton" 2 - 1 Edinburgo "Hearts"

Per pirmojo kėlinio "Hearts" praleido du įvarčius ir sugebėjo tik sušvelninti rezultatą. Antrajame kėlinyje du Edinburgo ekipos žaidėjai buvo pašalinti iš aikštės, vienas jų - po ginčytino arbitro sprendimo. Rungtynių pabaigoje teisėjas taip pat abejotinai neskyrė baudinio į šeimininkų vartus.

Arvydas Novikovas mačą stebėjo nuo atsarginių suolo, o Marius Žaliūkas rungtynėms registruotas nebuvo. "Hearts" žengia septintoje vietoje, bet jau tik vienu tašku lenkia priešpaskutinėje vietoje esantį "Kilmarnock".

Ukrainos "Premier" lyga, 16 turas

Užhorodo "Zakarpattia" 0 - 1 Mariupolio "Illičivets"

Svečiai beveik visą antrąjį kėlinį žaidė dešimtiese, tačiau paskutinę minutę sugebėjo išplėšti pergalę. Šeimininkų gretose Aurimas Kučys registruotas nebuvo, o už "Illičivets" visas rungtynes žaidė Mantas Samusiovas. Nugalėtojai su 18 taškų pakilo į 8 vietą, pralaimėjusieji su 10 lieka priešpaskutiniai.

Kryvyj Riho "Krivbass"  0 - 2 Donecko "Šachtar"

Kęstutis Ivaškevičius šeimininkų komandoje registruotas nebuvo. "Krivbass" turi 7 taškus ir lieka paskutinėje vietoje.

Dnepropetrovsko "Dnipro" 2 - 0 Donecko "Metalurg"

"Dnipro" ekipoje Linas Klimavičius registruotas nebuvo. Dnepropetrovsko vienuolikė susigrąžino ketvirtąją vietą, kurią šeštadienį buvo užėmusi Simferopolio "Tavrija" su Andriumi Jokšu.
Austrijos "Bundeslyga", 18 turas

Klagenfurto "Austria Karnten" 1 - 1 Linco LASK

Dvikovą su autsaiderių LASK baigė be vieno žaidėjo ir nesugebėjo išplėšti pergalės. Vidas Alunderis mačui registruotas nebuvo. Linco ekipa su 18 taškų nukrito į 8 vietą tarp 10 komandų.

Lenkijos "Ekstraklasa", 16 turas

Varšuvos "Polonia" 1 - 1 Kielcų "Korona"

Lygiąsias svečiai išplėšė antrąją pridėtinio laiko minutę. "Korona" ekipoje Paulius Paknys registruotas nebuvo. Kielcų klubas su 15 taškų dalijasi 11-13 vietas.

Danijos "SAS Liga",  18 turas

"Randers" 2 - 1 HB "Koge"

Dviejų autsaiderių dvikovoje šeimininkai įmušė pirmieji, o antrojo kėlinio viduryje komandos apsikeitė įvarčiais. Aurelijaus Skarbaliaus treniruojamoje "Koge" ekipoje Rytis Leliūga registruotas nebuvo. "Randers" ir "Koge" dabar turi po 8 taškus ir net 13 atsilieka nuo pirmojo dešimtuko.

Azerbaidžano čempionatas, 13 turas

Baku "Inter" 1 - 1 Lenkoranės "Chazar"

Svečiai 5 minutę išsiveržė į priekį, tačiau antrajame kėlinyje sužaidus tiek pat minučių "Inter" rezultatą išlygino. Robertas Poškus Baku ekipoje žaidė visą mačą. "Inter" su 27 taškais dalijasi 1-2 vietas lygoje.

Vokietijos 3 lyga, 19 turas

Dortmundo "Borussia-2" 1 - 0 Kylio "Holstein"

Vienintelis įvartis buvo įmuštas 68 min., o svečiai dar baigė mačą turėdami vienu žaidėju mažiau. Dmitrijus Guščinas "Holstein" gretose žaidė nuo 77 min. Kylio ekipa kartu su "Borussia-2" ir Drezdeno "Dynamo" dalijasi 18-20 vietas.

"Wuppertaler" 1 - 0 Drezdeno "Dynamo"

Pergalingą įvartį šeimininkai pelnė 87 min. Mindaugas Palionis rungtynėms nebuvo registruotas dėl traumos.