Šiuo metu: 2024-04-29, 18:47 | Sveikas atvykęs Svečias

...

Main » Ligue 1

Ketvirtadienio vakarą Prancūzijoje vyko dvejos XVI turo šalies čempionato rungtynės, kuriuose kur kas geriau sekėsi namuose žaidusioms komandoms.

Po įspūdingos pergalės namuose prieš "Lyon", dar vieną pergalę taip pat savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo "Lille" ekipa, 4-0 įveikusi "St.Etienne" klubą.

Šeimininkai sužaidus pusvalandį jau buvo priekyje, kai pasižymėjo puolėjas Pierre-Alainas Frau. Antrajame kėlinyje Yohanas Cabaye realizavo 11 metrų baudinį, o dar po įvartį pridėjo Gervinho ir gynėjas Adilas Rami.

Kitame dienos mače pergalę taip pat iškovojo "Toulouse", kuri dėka dviejų puolėjo Andre-Pierre Gignaco įvarčių įveikė "Sochaux" ekipą.

Rezultatai:

„Lille" 4 - 0 „Saint-Etienne"
33' [1 - 0] Pierre Alain Frau
58' [2 - 0] Yohan Cabaye (iš 11 metrų baudinio)
72' [3 - 0] Gervinho
82' ... Skaityti daugiau
Kategorija: Ligue 1 | Peržiūrėta kartų: 583 | Įdėjo: Paulius | Data: 2009-12-11 | Komentarai (0)

"Marseille" ekipos puolėjas Mamadou Niangas  dėl traumos, kurią patyrė antradienį vykusiame Čempionų lygos mače prieš Madrido "Real", šiemet jau į aikštę neišbėgs.

30-metis puolėjas išsinarino petį, kai 66-ąją minutę jį baudos aikštelėje neleistinai sustabdė "Real" vartininkas Ikeras Casillasas. Už tą epizodą buvo skirtas 11 meteų baudinys, tačiau jo "Marseille" saugas Lucho Gonzalezas realizuoti nesugebėjo.

Po rungtynių atlikus tyrimus paaiškėjo, kad dėl išnarinto peties Niangas tikrai nerungtyniaus mėnesį, galbūt net ilgesnį laiką.

"Marseille" šiemet dar turės žaisti keturis Prancūzijos čempionato mačus, tad Niango netektis, kuris pirmenybėse jau yra pelnės 7 įvarčius, yra tikrai didelė.