Šiuo metu: 2024-04-28, 11:47 | Sveikas atvykęs Svečias

...

Main » 2009 » Gruodis » 9 » "Juventus" baigė pasirodymą Čempionų lygoje
09:47
"Juventus" baigė pasirodymą Čempionų lygoje

Čempionų lygos turnyre antradienį savo paskutiniuosus grupių etapo mačus žaidė A, B, C ir D grupių komandos.

Savo pasirodymą Čempionų lygoje baigė Turino "Juventus" klubas, kuris namuose 1-4 pralaimėjo Miuncheno "Bayern" ekipai.

Pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai, kai sužaidus dvidešimt minučių pasižymėjo Davidas Trezeguet. Tačiau praėjus dešimt minučių į "Juventus" vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo "Bayern" vartininkas Buttas.

52-ąją minutę jau svečiai buvo priekyje, kai tiksliu komandos draugo perdavimu pasinaudojęs Ivica Oličius nuginklavo vartininką Gianluigi Buffoną.

Besibaigiant mačui "Bayern" smeigė dar vieną vinį į "Juventus" karstą - Mario Gomezas iš arti pelnė trečiąjį komandos įvartį. Maža to, jau per pridėtą teisėjo laiką Anatolijus Tymoščukas iš už baudos aikštelės ribų pelnė dar vieną įvartį ir padėjo galutinį tašką susitikime. "Bayern" iškovojo pergalę, o "Juventus" lieka už borto.

Iš tolimesnės kovos taip pat pasitraukė Vokietijos čempionas "Wolfsburg", kuris namuose 1-3 turėjo pripažinti "Man Utd" ekipos pranašumą.

Svečiai įvartį pelnė pirmieji, kai besibaigiant pirmojo kėlinio laikui Nani perdavimu pasinaudojo puolėjas Michelis Owenas. Tačiau 56-ąją minutę laiku įkirtęs į baudos aikštelę "Wolfsburg" puolėjas Edinas Dzeko rezultatą išlygino.

83-ąją minutę dar vieną įvartį pelnė M.Owenas, kuris pasinaudojo tiksliu Gabrielio Obertano perdavimu. Anglo šou tęsėsi ir toliau, mat dar prieš pat mačo pabaigą Owenas pelnė ir trečiąjį įvartį.

Rezultatai:

A grupė:

Turino "Juventus" 1 - 4 Miuncheno "Bayern"
19' [1 - 0] David Trezeguet
30' [1 - 1] Han Butt (iš 11 metrų baudinio)
52' [1 - 2] Ivica Olic
83' [1 - 3] Mario Gomez
90' [1 - 4] Anatolyi Tymoschuk

Haifos "Maccabi" 0 - 1 "Bordeaux"
13' [0 - 1] Jussie

B grupė:

Stambulo "Besiktas" 1 - 2 Maskvos CSKA
41' [0 - 1] Miroslav Krasic
86' [1 - 1] Bobo
90' [1 - 2] Evgenyi Aldonin

"Wolfsburg" 1 - 3 "Man Utd"
44' [0 - 1] Michael Owen
56' [1 - 1] Edin Dzeko
83' [1 - 2] Michael Owen
90' [1 - 3] Michael Owen

C grupė:

"Marseille" 1 - 3 Madrido "Real"
5' [0 - 1] Cristiano Ronaldo
11' [1 - 1] Lucho Gonzalez
60' [1 - 2] Raul Albiol
80' [1 - 3] Cristiano Ronaldo

69' Lucho Gonzalez ("Marseille") nerealizavo 11 metrų baudinio)

"Zurich" 1 - 1 "Milan"
29' [1 - 0] Martin Gajic
65' [1 - 1] Ronaldinho (iš 11 metrų baudinio)

63' iš aikštės išvytas Rochat ("Zurich")

D grupė:

Madrido "Atletico" 0 - 3 "Porto"
2' [0 -1] Bruno Alves
14' [0 - 2] Falcao
76' [0 - 3] Hulk

Londono "Chelsea" 2 - 2 Nikosijos "APOEL"
6' [0 - 1] Martin Zewlakow
19' [1 - 1] Michael Essien
26' [2 - 1] Didier Drogba
87' [2 - 2] Nedad Mirosavljevic

Category: Čempionų lyga | Views: 615 | Added by: Paulius | Rating: 1.0/1